welcome tag:http://easylearn.mihanblog.com 2020-05-24T17:31:26+01:00 mihanblog.com درخواست همکار 2008-11-07T14:30:56+01:00 2008-11-07T14:30:56+01:00 tag:http://easylearn.mihanblog.com/post/25 سلام.از دوستانی که میتوانند ما را در ساخت و بهتر شدن این وبلاگ یاری کنند دعوت بعمل می اید.برای همکاری به این ایمیل oldlian@gmail.com میل بزنید تا پس از دریافت میلتان با شما تماس بگیریم. یا اینکه در قسمت نظرات به ما خبر دهید.فووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووری.(1 تا 3نفر) سلام.از دوستانی که میتوانند ما را در ساخت و بهتر شدن این وبلاگ یاری کنند دعوت بعمل می اید.برای همکاری به این ایمیل oldlian@gmail.com میل بزنید تا پس از دریافت میلتان با شما تماس بگیریم. یا اینکه در قسمت نظرات به ما خبر دهید.فووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووری.(1 تا 3نفر)

]]>
حدف فایلها بدون امکان بازگشت با ObjectWipe v1.5.87 2008-11-07T14:24:07+01:00 2008-11-07T14:24:07+01:00 tag:http://easylearn.mihanblog.com/post/24 حتما می دونید فایلهایی رو که از روی سیستمتون پاک می کنید با نرم افزارهای Recovery قابل بازگشت هستند که نمونه ای از این نرم افزارها هم قبلا در سایت معرفی شده بودند . نرم افزاری که امروز قصد معرفی آن را داریم دقیقا عکس این عمل را انجام می دهد . یعنی فایلهای شما را به گونه ای پاک می کند که با هیچ نرم افزار Recovery قابل بازگشت نباشد . فقط کافی است به داخل این برنامه رفته و از آنجا فایل مورد نظر خود را پاک کنید به همین راحتی! دانلود ObjectWipe v1.5.87 حجم ۱/۷ مگابایت این نرم افزار در تمامی ن حتما می دونید فایلهایی رو که از روی سیستمتون پاک می کنید با نرم افزارهای Recovery قابل بازگشت هستند که نمونه ای از این نرم افزارها هم قبلا در سایت معرفی شده بودند .

نرم افزاری که امروز قصد معرفی آن را داریم دقیقا عکس این عمل را انجام می دهد . یعنی فایلهای شما را به گونه ای پاک می کند که با هیچ نرم افزار Recovery قابل بازگشت نباشد .

شاهوار دات نت

فقط کافی است به داخل این برنامه رفته و از آنجا فایل مورد نظر خود را پاک کنید به همین راحتی!

دانلود ObjectWipe v1.5.87

حجم ۱/۷ مگابایت

این نرم افزار در تمامی نسخه های ویندوز اجرا می شود

]]>
اضافه کردن امکانات خارق العاده به یاهو مسنجر با Yahoo! Messenger Tweaker 1.3 2008-11-07T14:10:55+01:00 2008-11-07T14:10:55+01:00 tag:http://easylearn.mihanblog.com/post/23 بی شک یکی از نرم افزارهای پرکاربرد اینترنتی ، خصوصاً در بین کاربران فارسی زبان ، نرم افزار Yahoo Messenger است . اینبار قصد معرفی نرم افزاری را داریم که با استفاده از آن قادرید تا امکانات مختلف و جالبی را به یاهو مسنجر خود بیافزایید .     امکاناتی از قبیل : » نمایش تمامی پنجره های چت به صورت Tab » اجرای همزمان نامحدود یاهو مسنجر و باز کردن چند آی دی مختلف » حذف تبلیغات یاهو » ذخیره پسورد Yahoo ID در یک فایل رجیستری » تغییر عنوان نرم افزار یاهو مسنجر یا متن دلخواه (TitleBar) » بی شک یکی از نرم افزارهای پرکاربرد اینترنتی ، خصوصاً در بین کاربران فارسی زبان ، نرم افزار Yahoo Messenger است .

اینبار قصد معرفی نرم افزاری را داریم که با استفاده از آن قادرید تا امکانات مختلف و جالبی را به یاهو مسنجر خود بیافزایید .

 

 

امکاناتی از قبیل :

» نمایش تمامی پنجره های چت به صورت Tab

» اجرای همزمان نامحدود یاهو مسنجر و باز کردن چند آی دی مختلف

» حذف تبلیغات یاهو

» ذخیره پسورد Yahoo ID در یک فایل رجیستری

» تغییر عنوان نرم افزار یاهو مسنجر یا متن دلخواه (TitleBar)

» حذف Status Messenge ها تنها با یک کلیک

» ذخیره و نمایش Avatar هر نفر

» امکان تغییر انیمیشن آغازین یاهو مسنجر

» حجم پایین نرم افزار و بدون نیاز به نصب (Portable)

 

در ادامه با قابلیتها و امکانات این نرم افزار بیشتر آشنا خواهیم شد …

]]>
دانلود فیلمهای آنلاین سایتهای مختلف با Orbit Downloader 2008-11-07T14:01:47+01:00 2008-11-07T14:01:47+01:00 tag:http://easylearn.mihanblog.com/post/22 بی شک شما نیز تا به حال از یکی از سایتهایی که خدمات ویدئو آنلاین ارائه میدهند (همانند یوتوب و گوگل ویدئو) استفاده کرده اید و به یکی از فیلمهای کوچک آن را دیده اید . اما یکی از دشواری‌های ما برای کار با این سایت‌ها صرف‌نظر از سرعت پایین اینترنت ، دانلود و ذخیره کردن این نوع ویدئوها است. قبلا مطلبی نیز در رابطه با چگونگی دانلود این گونه فیلمها با استفاده از یک اکستنشن فایرفاکس معرفی کرده بودیم . اما اگر شما از فایرفاکس استفاده نکنید چه ؟ همچنین این افزونه برای همه سایتها عمل نخواهد کرد و تنها بی شک شما نیز تا به حال از یکی از سایتهایی که خدمات ویدئو آنلاین ارائه میدهند (همانند یوتوب و گوگل ویدئو) استفاده کرده اید و به یکی از فیلمهای کوچک آن را دیده اید .

اما یکی از دشواری‌های ما برای کار با این سایت‌ها صرف‌نظر از سرعت پایین اینترنت ، دانلود و ذخیره کردن این نوع ویدئوها است.

قبلا مطلبی نیز در رابطه با چگونگی دانلود این گونه فیلمها با استفاده از یک اکستنشن فایرفاکس معرفی کرده بودیم .

اما اگر شما از فایرفاکس استفاده نکنید چه ؟

همچنین این افزونه برای همه سایتها عمل نخواهد کرد و تنها محدود به سایتهای معروف و بزرگ خواهد بود .

برنامه Orbit Downloader ، مثل برنامه های معروف download acclerator و یا FlashGet برنامه‌ای است که منبع : شاهوار دات نتسرعت دانلود فایل‌ها را افزایش می دهد‌ ، منتها به سبب حجم بسیار کم (تنها ۲ مگابایت!) و ویژگی‌های خوبش جدیدا مورد توجه قرار گرفته است. اما برنامه Orbit Downloader فقط برای دانلود ویدئو نیست و ویژگی‌های خوب دیگری هم دارد مانند دانلود دیگر فایل‌های جاری streaming و کمک به دانلود پرسرعت از Rapidshare ، به علاوه می‌توانید برنامه را طوری تنظیم کنید که همه دانلودهای مرورگر فایرفاکس را این برنامه به صورت خودکار انجام دهد.

از مهمترین ویژگی‌های این برنامه این است که می تواند به آسانی فایل‌های ویدئویی سایت‌های اشتراک ویدئو را دانلود کند.

]]>
مخفی کردن فایلها و فولدرهای خود ، این بار بدون نیاز به نرم افزار ! 2008-11-03T09:49:00+01:00 2008-11-03T09:49:00+01:00 tag:http://easylearn.mihanblog.com/post/21 شاید شما نیز کامپیوتری در اختیار دارید که به صورت عمومی از آن استفاده می شود ، مثل کامپیوترهایی که در یک اداره یا کامپیوتری که به یک شبکه متصل است و یا یک کامپیوتر در خانه در اختیار دارید که همگی اهل خانواده از آن استفاده می کنند . در چنین شرایطی احتمالا برای شما نیز پیش آمده که قصد داشته باشید ، تا فایل یا فولدر به خصوصی را از دید دیگران مخفی سازید .حال چه می کنید ؟ استفاده از قابلیت مخفی کردن فایلها در ویندوز نیز در چنین مواقعی کار ساز نیست … چون تقریبا همه افراد یاد گرفته اند که چگونه فایله شاید شما نیز کامپیوتری در اختیار دارید که به صورت عمومی از آن استفاده می شود ، مثل کامپیوترهایی که در یک اداره یا کامپیوتری که به یک شبکه متصل است و یا یک کامپیوتر در خانه در اختیار دارید که همگی اهل خانواده از آن استفاده می کنند .

در چنین شرایطی احتمالا برای شما نیز پیش آمده که قصد داشته باشید ، تا فایل یا فولدر به خصوصی را از دید دیگران مخفی سازید .حال چه می کنید ؟

استفاده از قابلیت مخفی کردن فایلها در ویندوز نیز در چنین مواقعی کار ساز نیست … چون تقریبا همه افراد یاد گرفته اند که چگونه فایلهای مخفی ویندوز را به نمایش در آورند !

پس چه باید کرد ؟ از یک نرم افزار جداگانه برای این کار استفاده کرد ؟

دست نگه دارید ، ما پیشنهاد دیگری داریم ….

 

با استفاده از این ترفند فایلها و فولدرهای خود را بدون نیاز به هیچ گونه نرم افزاری مخفی کنید ، پس از انجام این ترفند خواهید دید که حتی اگر قابلیت نمایش فایلهای مخفی ویندوز را نیز فعال کنید ، فایل یا فولدر شما نمایش داده نخواهد شد !

برای انجام این ترفند می بایست از سیستم عامل داس کمک بگیرید .

فرض کنید قصد داریم یک فولدر را که با نام easylearn در درایو F شما قرار گرفته است را مخفی کنیم .

ابتدا از طریق منوی Start وارد Run شوید (یا کلیدهای ترکیبی : کلید پنجره ویندوز+R) را بزنید …

حال در کادر مربوطه کافیست عبارت زیر را عینا تایپ نمایید و کلید Enter را بزنید

]]>
سیستم شما چه مدت روشن بوده است؟ 2008-11-03T09:47:51+01:00 2008-11-03T09:47:51+01:00 tag:http://easylearn.mihanblog.com/post/20 شاید بنا بر دلایلی مایل باشید از مدت زمان دقیقی که سیستم شما روشن بوده است مطلع شوید. برای این منظور در ویندوز XP راه حل بسیار ساده ای وجود دارد که در اینجا به شرح آن می پردازیم. همچنین توسط این ترفند می توانید به اطلاعات زیر نیز دسترسی پیدا کنید : نام ، نسخه ، سازنده و نوع تنظیمات سیستم عامل تاریخ دقیق زمان نصب سیستم عامل مدت زمان روشن بودن سیستم مشخصات CPU اطلاعات مربوط به حافظه سیستم و … بدین منظور کافی است : از منوی Start گزینه ی Run را انتخاب کنید. سپس دس شاید بنا بر دلایلی مایل باشید از مدت زمان دقیقی که سیستم شما روشن بوده است مطلع شوید. برای این منظور در ویندوز XP راه حل بسیار ساده ای وجود دارد که در اینجا به شرح آن می پردازیم.

همچنین توسط این ترفند می توانید به اطلاعات زیر نیز دسترسی پیدا کنید :

  • نام ، نسخه ، سازنده و نوع تنظیمات سیستم عامل
  • تاریخ دقیق زمان نصب سیستم عامل
  • مدت زمان روشن بودن سیستم
  • مشخصات CPU
  • اطلاعات مربوط به حافظه سیستم و …

بدین منظور کافی است :

  1. از منوی Start گزینه ی Run را انتخاب کنید.
  2. سپس دستور cmd را تایپ کنید تا محیط مربوط به داس نمایان شود.
  3. دستور systeminfo را تایپ کنید و Enter را بزنید.
]]>
سرویس GPRS "همراه اول" فعال شد 2008-11-03T09:45:58+01:00 2008-11-03T09:45:58+01:00 tag:http://easylearn.mihanblog.com/post/19 مشتركان سیم كارتهای دائمی با كد 0912 همراه اول هم اكنون می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی این شركت "mci.ir " سرویس خدمات اینترنت تلفن همراه (gprs) سیم كارت خود را فعال كنند.مشتركان سیم كارت دائمی 0912 از امروز و اكنون می‌توانند به سایت http://mci.ir/?0 مراجعه كرده و گزینه ثبت نام gprs را انتخاب و وارد تنظیمات فعال سازی این سرویس شوند. این بخش دارای سه مرحله اصلی است.مشترك پس از رویت این بخش و تائید آن وارد بخش دوم می شود. در بخش عمومی آمده است: "خدماتی كه در حال حاضر از طریق سروی منبع: WinBeta.Net
مشتركان سیم كارتهای دائمی با كد 0912 همراه اول هم اكنون می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی این شركت "mci.ir " سرویس خدمات اینترنت تلفن همراه (gprs) سیم كارت خود را فعال كنند.

مشتركان سیم كارت دائمی 0912 از امروز و اكنون می‌توانند به سایت
http://mci.ir/?0 مراجعه كرده و گزینه ثبت نام gprs را انتخاب و وارد تنظیمات فعال سازی این سرویس شوند. این بخش دارای سه مرحله اصلی است.

مشترك پس از رویت این بخش و تائید آن وارد بخش دوم می شود. در بخش عمومی آمده است: "خدماتی كه در حال حاضر از طریق سرویس GPRS در اختیار مشتركین قرار می گیرد "استفاده از پست الكترونیكی و دسترسی به سایتهای اینترنتی و دریافت فایل" بر روی گوشی موبایل می باشد وسایر خدمات از جمله MMS در آینده نزدیك به متقاضیان ارائه خواهد شد."

ساعت ثبت نام 23 لغایت 8 صبح و برای روزهای تعطیل رسمی، كلیه ساعات شبانه روز می باشد.

سرعت اینترنت كه از طریق سرویس GPRS ارائه می شود محدود بوده و همراه با توسعه آینده شبكه به نسل بعد سرویس دیتا "EDGE" كه دارای سرعت بالاتر در اینترنت می باشد به مشتركین ارائه خواهد شد.

لازم به ذكر است در این مرحله از واگذاری، این سرویس تنها برای تعداد محدودی از مشتركین استان تهران قابل ارائه بوده و ثبت نام فقط از طریق پرتال همراه اول مقدور می باشد. در مراحل بعدی كلیه استانهای كشور تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

پس از فعال سازی سرویس، پیامكی برای شما ارسال خواهد شد و در صورت ارائه آدرس پست الكترونیكی این پیام به آن آدرس نیز ارسال می گردد. مشترك پس از این مرحله
http://mci.ir/?1829 به بخش وارد كردن مشخصات اصلی وارد شده و نام و نام خانوادگی و شماره تماس و ملی خود را وارد كرده و پس از آن وارد مرحله سوم می‌شود.

در مرحله سوم مشترك با كلیك بر روی گزینه ارسال تنظیمات gprs وارد بخش نهایی خواهد شد.

در بخش نهایی مشترك نوع گوشی، مدل گوشی و شماره تماس خود بصورت 98912 را وارد كرده و سپس پیامك فعال سازی را دریافت می‌كند. مشترك سپس می‌تواند تنظیمات مورد نیاز را بر روی گوشی خود انجام دهد.
]]>
آموزش نصب ویندوز xp به دو روش 2008-10-28T18:52:41+01:00 2008-10-28T18:52:41+01:00 tag:http://easylearn.mihanblog.com/post/18 آموزش نصب ویندوز XP از طریق ویندوز موجود: ابتدا باید یك cd ویندوزxp داشته باشید . دقت كنید كه این cd باید bootable باشد. اگر می خواهید كه ویندوز فعلی را تبدیل به ویندوز xp كنید یا update كنید نیازی به cd بوت ندارید. cd ویندوز را درون cd rom گذاشته و ویندوز اتوماتیك auto run خواهد شد. دقت كنید كه اگر بخواهید ویندوز فعلی خود را كه مثلا 98 یاme یا2000 میباشد را update كنید اطلاعات شما مثلا my document شما و برنامه های نصب شده شما حفظ خواهد شد.ولی اگر ویندوز شما ایراد دارد.بهتر است ان را از اول فرمت آموزش نصب ویندوز XP از طریق ویندوز موجود:

ابتدا باید یك cd ویندوزxp داشته باشید .
دقت كنید كه این cd باید bootable باشد. اگر می خواهید كه ویندوز فعلی را تبدیل به ویندوز xp كنید یا update كنید نیازی به cd بوت ندارید. cd ویندوز را درون cd rom گذاشته و ویندوز اتوماتیك auto run خواهد شد.
دقت كنید كه اگر بخواهید ویندوز فعلی خود را كه مثلا 98 یاme یا2000 میباشد را update كنید اطلاعات شما مثلا my document شما و برنامه های نصب شده شما حفظ خواهد شد.ولی اگر ویندوز شما ایراد دارد.بهتر است ان را از اول فرمت و نصب كنید كه این نوع نصب در اینجا توضیح داده شده است. .........

]]>
آموزش کامل ساب سون 2008-10-20T19:10:17+01:00 2008-10-20T19:10:17+01:00 tag:http://easylearn.mihanblog.com/post/15 انواع هکرها 1. New bie : به هکرهای مبتدی گفته می شود .2. Lammer : به New bie های پرمدعا گفته می شود .3. Black Hats : با Crackers از آنها یاد می شود ، اینگونه افراد به اطلاعات و سیستم های رایانه ای از قبیل سیستم های امنیتی بانک ها ، سایتهای اینترنتی و همچنین سیستم های خانگی Client ها آسیب می رسانند و هیچگونه پایبندی به موازین اخلاقی و قانونی ندارند .............. انواع هکرها

1. New bie : به هکرهای مبتدی گفته می شود .
2. Lammer : به New bie های پرمدعا گفته می شود .
3. Black Hats : با Crackers از آنها یاد می شود ، اینگونه افراد به اطلاعات و سیستم های رایانه ای از قبیل سیستم های امنیتی بانک ها ، سایتهای اینترنتی و همچنین سیستم های خانگی Client ها آسیب می رسانند و هیچگونه پایبندی به موازین اخلاقی و قانونی ندارند ..............

]]>
اختلال در یاهو مسنجر 2008-10-20T19:07:58+01:00 2008-10-20T19:07:58+01:00 tag:http://easylearn.mihanblog.com/post/14 اختلال در یاهو مسنجر این نرم افزار توسط علی حیدری نوشته شده است این نرم افزار اختلال گر باعث میشه انواع بلاها سر طرف مقابل بیاد از بوت كردن طرف مقابل گرفته تا هنگ كردن كامپیوتر قربانی و همچنین دزدیدن شماره تلفن طرف مقابل كه كافیه با یاهوی خودتون لوگین شید بعد كار تمومه و... فرد قربانی با اولین لوگین خود توسط یاهو مسنجر تمامی مراحل گفته شده روش انجام میشه فقط خواهشا استفاده بد از این برنامه نكنید به دلیل كاهش استقبال خوانندگان نسبت به برنامه های یاهو فقط در صورت در اختلال در یاهو مسنجر

این نرم افزار توسط علی حیدری نوشته شده است

این نرم افزار اختلال گر باعث میشه انواع بلاها سر طرف مقابل بیاد

از بوت كردن طرف مقابل گرفته تا هنگ كردن كامپیوتر قربانی و همچنین دزدیدن شماره تلفن طرف مقابل كه كافیه با یاهوی خودتون لوگین شید

بعد كار تمومه و...

فرد قربانی با اولین لوگین خود توسط یاهو مسنجر تمامی مراحل گفته شده روش انجام میشه

فقط خواهشا استفاده بد از این برنامه نكنید

به دلیل كاهش استقبال خوانندگان نسبت به برنامه های یاهو

فقط در صورت درخواست برنامه های یاهو و هك گذاشته می شود.

این برنامه روی آی دی خودم تست کردم و متاسفانه آی دی خودم هک شد و ناقص شد

ولی راهی برای بدست آوردنش داره که بعدا میزارم(در صورت تقاضا)

برای دانلود برنامه اینجا را كلیك كنید:

]]>
حذف ID از اد لیست طرف مقابل 2008-10-20T19:05:07+01:00 2008-10-20T19:05:07+01:00 tag:http://easylearn.mihanblog.com/post/13 برنامه حذف آی دی خدتون از لیست طرف مقابل! خدا وكیلی من خودم هنوز این برنامه رو تستش نكردم چون ترسیدم هك بشم ولی خیالتون راحت محسن خودش برنامه رو امتحان می كنه بعد اگر قضیه دودره بازی و هك كردن باشه حتما این مطلبو حذف می كنم پس یكی دو روز برای دانلودش صبر كنید اگر مطلب حذف نشد راحت نصبش كنید. راستش این برنامه برای یاهو زیر 8 كار می كنه (البته فكر كنم!) من قول می دم كه دو تایی برنامه رو تست كنیم و با ادهایی كه تو یاهو داریم سه چهار تا از اونا رو دلیت می كنیم اگر جواب مثبت مثبت بود توی برنامه حذف آی دی خدتون از لیست طرف مقابل!

خدا وكیلی من خودم هنوز این برنامه رو تستش نكردم چون ترسیدم هك بشم

ولی خیالتون راحت محسن خودش برنامه رو امتحان می كنه بعد اگر قضیه دودره بازی و هك كردن باشه حتما این مطلبو حذف می كنم پس یكی دو روز برای دانلودش صبر كنید اگر مطلب حذف نشد راحت نصبش كنید.

راستش این برنامه برای یاهو زیر 8 كار می كنه (البته فكر كنم!)

من قول می دم كه دو تایی برنامه رو تست كنیم و با ادهایی كه تو یاهو داریم سه چهار تا از اونا رو دلیت می كنیم اگر جواب مثبت مثبت بود توی نظرات اعلام می كنیم.

تا پنجشنبه جمعه صبر كنید بعد راحت دانلودش كنید.

برای دانلود برنامه و خواندن آموزش آن روی ادامه مطلب كلیك كنید:

پاك كردن آی دی خود از Add List دیگران .
توضیحات : این برنامه به درد خیلی از دوستان عزیز می خوره . این برنامه به شما كمك می كنه ، آی دی خودتون رو از اد لیست شخصی كه دوستا ندارید آی دی شما رو داشته باشه پاك كنید . بدون اینكه به یاهو مسنجر وصل بشید . شما در قدم اول باید آی دی و رمز عبور آی دی خودتون رو وارد برنامه كنید و روی گزینه Login كلیك كنید . بعد از روشن شدن كلاهك یاهو شما به برنامه وصل شده اید و می توانید عملیات درخواستی را انجام دهید . در قدم دوم می بایست آی دی شخصی كه می خواید آی دی تون رو از اد لیستش پاك كنید بنویسید و در آخر روی گزینه Deny كلیك كنید . حجم برنامه : ۴۰ كیلو بایت

 

 
]]>
قفل گذاری بر روی تمامی قسمت های کامپیوتر با PC Security 6.4 2008-10-20T18:56:54+01:00 2008-10-20T18:56:54+01:00 tag:http://easylearn.mihanblog.com/post/12   حتما تا حالا خیلی اتفاق افتاده که خواسته باشید فایلی رو ا ز دید دیگران مخفی کنید و یا دسترسی دیگران را به آن محدود کنید. برای این کار راه حل های زیادی وجود داره ولی هیچ کدام نمی تونه به خوبیه این نرم افزار باشه !!ویژگی های جالب و منحصر به فرد نرم افزار :- نصب راحت و سریع نرم افزار- امکان قفل فایلها در حالات مختلف مانند Hidden و Read-Only- امکان کاهش دسترسی به اینترنت- امکان قفل نرم افزارهای خاص جهت جلوگیری از اجرای آنها- امکان قفل کردن کامپیوتر در زمانهایی خاص- امکان Screen Lock ج  

حتما تا حالا خیلی اتفاق افتاده که خواسته باشید فایلی رو ا ز دید دیگران مخفی کنید و یا دسترسی دیگران را به آن محدود کنید. برای این کار راه حل های زیادی وجود داره ولی هیچ کدام نمی تونه به خوبیه این نرم افزار باشه !!

ویژگی های جالب و منحصر به فرد نرم افزار :

- نصب راحت و سریع نرم افزار
- امکان قفل فایلها در حالات مختلف مانند Hidden و Read-Only
- امکان کاهش دسترسی به اینترنت
- امکان قفل نرم افزارهای خاص جهت جلوگیری از اجرای آنها
- امکان قفل کردن کامپیوتر در زمانهایی خاص
- امکان Screen Lock جهت قفل صفحه نمایش
- کاربری آسان و قابلیت بروز رسانی نرم افزار
- و ...

جهت دانلود برروی ادامه مطلب کلیک کنید ...

توجه : نرم افزار پس از نصب و تغییر رمز عبور تنها با داشتن رمز عبور قابل Uninstall کردن خواهد بود.
توجه : رمز عبور اولیه و پیش فرض نرم افزار security می باشد

]]>
تهیه عکس از فیلم با استفاده از نرم افزار Windows Media Player 2008-10-20T15:21:06+01:00 2008-10-20T15:21:06+01:00 tag:http://easylearn.mihanblog.com/post/4 گاهی لازم است است تا از یک صحنه از فیلمی که مشاهده می کنید یک عکس تهیه کنید . همانطور که خود نیز می دانید این کار با استفاده از کلید Print Screen در صفحه کلید در هنگام پخش فیلم میسر نمی باشد و معمولا کاربران جهت تهیه یک عکس از فیلم در حال اجرا مجبور به نصب نرم افزارهای دیگر از قبیل : Power DVD و Vcd Cutter و …. هستند .   برای انجام این کار کافی است صحنه ای از فیلم که قصد تهیه یک عکس از آن را دارید ، کلید های ترکیبی Ctrl+I رو بزنید . خواهید دید که پنجره ای را که از شما می خواهد عکس ر

گاهی لازم است است تا از یک صحنه از فیلمی که مشاهده می کنید یک عکس تهیه کنید .

همانطور که خود نیز می دانید این کار با استفاده از کلید Print Screen در صفحه کلید در هنگام پخش فیلم میسر نمی باشد و معمولا کاربران جهت تهیه یک عکس از فیلم در حال اجرا مجبور به نصب نرم افزارهای دیگر از قبیل : Power DVD و Vcd Cutter و …. هستند .

 

برای انجام این کار کافی است صحنه ای از فیلم که قصد تهیه یک عکس از آن را دارید ، کلید های ترکیبی Ctrl+I رو بزنید . خواهید دید که پنجره ای را که از شما می خواهد عکس را با یکی از فرمتهای Jpg یا Bmp ذخیره کنید .

]]>
ساخت فایل مخفی متنی با notepad 2008-10-17T19:50:55+01:00 2008-10-17T19:50:55+01:00 tag:http://easylearn.mihanblog.com/post/2 ساده ترین و آشناترین فایلهای نوشتاری ، فایلهای متنی با پسوند txt هستند که در ویندوز این فالیها عموما با نرم افزار Notepad ساخته می شوند . در ترفندی که امروز معرفی خواهیم کرد ، یاد خواهید گرفت تا چطور تنها با کمک سیستم عامل Dos و Notepad ویندوز ، یک فایل جادوئی با نوشته های مخفی بسازید که تنها خودتان قادر به مشاهده آن باشید ! حتی می توانید یک متن ثانویه نیز در نظر بگیرید تا اگر شخصی قصد مشاهده فایل متنی شما را داشت آن متن را ببیند … نه متن اصلی را ! این ترفند کاربردهای مختلف و جالبی می تواند ساده ترین و آشناترین فایلهای نوشتاری ، فایلهای متنی با پسوند txt هستند که در ویندوز این فالیها عموما با نرم افزار Notepad ساخته می شوند .

در ترفندی که امروز معرفی خواهیم کرد ، یاد خواهید گرفت تا چطور تنها با کمک سیستم عامل Dos و Notepad ویندوز ، یک فایل جادوئی با نوشته های مخفی بسازید که تنها خودتان قادر به مشاهده آن باشید !

حتی می توانید یک متن ثانویه نیز در نظر بگیرید تا اگر شخصی قصد مشاهده فایل متنی شما را داشت آن متن را ببیند … نه متن اصلی را !

این ترفند کاربردهای مختلف و جالبی می تواند داشته باشد .
به طور با استفاده از این ترفند جالب می توانید یک دفترچه خاطرات شخصی ساده را که تنها خودتان قادر به مشاهده آن هستید تهیه کنید واگر دیگران قصد مشاهده خاطرات شما را بدون اجازه شما داشته باشند یک متن ثانویه (و یا حتی خاطرات جعلی) را مشاهده کنند نه خاطرات اصلی شما را !..................

 

]]>
:: ساخت جی میل بدون دعوت نامه :: 2008-10-17T19:48:03+01:00 2008-10-17T19:48:03+01:00 tag:http://easylearn.mihanblog.com/post/1 1-ابتدابه آدرس www.gmail.com بروید.2-در قسمت پایین صفحه سمت راست روبه رو دکمه sing up for gmail را کلیک کنید.3-در قسمت first name:اسم شما4-در قسمت last name:فامیلی شما.......

1-ابتدابه آدرس www.gmail.com بروید.
2-در قسمت پایین صفحه سمت راست روبه رو دکمه sing up for gmail را کلیک کنید.
3-در قسمت first name:اسم شما
4-در قسمت last name:فامیلی شما.......

]]>