منبع: WinBeta.Net
مشتركان سیم كارتهای دائمی با كد 0912 همراه اول هم اكنون می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی این شركت "mci.ir " سرویس خدمات اینترنت تلفن همراه (gprs) سیم كارت خود را فعال كنند.

مشتركان سیم كارت دائمی 0912 از امروز و اكنون می‌توانند به سایت
http://mci.ir/?0 مراجعه كرده و گزینه ثبت نام gprs را انتخاب و وارد تنظیمات فعال سازی این سرویس شوند. این بخش دارای سه مرحله اصلی است.

مشترك پس از رویت این بخش و تائید آن وارد بخش دوم می شود. در بخش عمومی آمده است: "خدماتی كه در حال حاضر از طریق سرویس GPRS در اختیار مشتركین قرار می گیرد "استفاده از پست الكترونیكی و دسترسی به سایتهای اینترنتی و دریافت فایل" بر روی گوشی موبایل می باشد وسایر خدمات از جمله MMS در آینده نزدیك به متقاضیان ارائه خواهد شد."

ساعت ثبت نام 23 لغایت 8 صبح و برای روزهای تعطیل رسمی، كلیه ساعات شبانه روز می باشد.

سرعت اینترنت كه از طریق سرویس GPRS ارائه می شود محدود بوده و همراه با توسعه آینده شبكه به نسل بعد سرویس دیتا "EDGE" كه دارای سرعت بالاتر در اینترنت می باشد به مشتركین ارائه خواهد شد.

لازم به ذكر است در این مرحله از واگذاری، این سرویس تنها برای تعداد محدودی از مشتركین استان تهران قابل ارائه بوده و ثبت نام فقط از طریق پرتال همراه اول مقدور می باشد. در مراحل بعدی كلیه استانهای كشور تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

پس از فعال سازی سرویس، پیامكی برای شما ارسال خواهد شد و در صورت ارائه آدرس پست الكترونیكی این پیام به آن آدرس نیز ارسال می گردد. مشترك پس از این مرحله
http://mci.ir/?1829 به بخش وارد كردن مشخصات اصلی وارد شده و نام و نام خانوادگی و شماره تماس و ملی خود را وارد كرده و پس از آن وارد مرحله سوم می‌شود.

در مرحله سوم مشترك با كلیك بر روی گزینه ارسال تنظیمات gprs وارد بخش نهایی خواهد شد.

در بخش نهایی مشترك نوع گوشی، مدل گوشی و شماره تماس خود بصورت 98912 را وارد كرده و سپس پیامك فعال سازی را دریافت می‌كند. مشترك سپس می‌تواند تنظیمات مورد نیاز را بر روی گوشی خود انجام دهد.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 13 آبان 1387    | توسط:    |    |
نظرات()