1-ابتدابه آدرس www.gmail.com بروید.
2-در قسمت پایین صفحه سمت راست روبه رو دکمه sing up for gmail را کلیک کنید.
3-در قسمت first name:اسم شما
4-در قسمت last name:فامیلی شما.......

1-ابتدابه آدرس www.gmail.com بروید.
2-در قسمت پایین صفحه سمت راست روبه رو دکمه sing up for gmail را کلیک کنید.

3-در قسمت first name:اسم شما
4-در قسمت last name:فامیلی شما
5-در قسمت Desired Login Name :نام مورد نظر شما برای ایمیل خودتون رو وارد کنین.
بعد روی دکمه check availability کلیک کنید . اگر این نام توسط شخص دیگری در حال استفاده باشه سیستم به شما اخطار می ده و برای رفع مشکل چند نام رو هم به شما پیشنهاد می کنه.اگر دوست دشتین می تونین یکی از این پیشنهاد ها رو قبول کنین یا اینکه یک اسم دیگه رو انتخاب کنید و دوباره اون رو چک کنید تا بالاخره اسمی رو که تا الان کسی انتخاب نکرده پیدا کنین !! (فقط استفاده از اعداد,نقطه و حروف انگلیسی مجاز هست !!) .
6-در قسمت Choose a password :یک کلمه عبور حداقل 8 حرفی انتخاب کنید
7-در قسمت Re-enter password :اون رو دوباره تایپ کنین. میزان اومنیت رمز انتخاب شده به صورت یک خط در جلوی پنجره پسورد نمایش داده میشه.
8- با زدن گزینه remember me on this computer نام کاربری وپسورد شما در کامپیوترون ذخیره میشه تا در دفعات بعدی که به وارد شدین سیستم به طور خودکار وارد ایمیل شما بشه.
9-در گزینه enable web history شما می تونین تاریخچه گوگل رو برای ایمیل خودتون فعال کنین.

10-در قسمت Security Question باید یک سوال انتخاب کنید و بعد جواب اون سوال رو در قسمت Answer وارد کنید.به این قسمت باید خیلی توجه کنید. اول از این نظر که شما باید جوابی به سوال بدین که همیشه یادتون باشه.چون اگر زمانی پسورد ایمیل خودتون رو فراموش کردین با جواب دادن به این سوال می تونین یک پسورد دیگه برای ایمیل خودتون انتخاب کنین.نکته دوم اینکه لازم نیست شما دقیقا همون چیزی رو که از شما خواسته شد رو جواب بدین . یعنی اینکه اگر از شما اسم مدرسه رو سوال کرد شما یه شماره تلفن یا هر چیز دیگه رو جواب بدین . چون اگر جوابی بدین که همه بدونن اون وقت به راحتی ایمیل شما هک می شه

 11- در قسمت بعدی از شما آدرس ایمیل دیگری درخواست می شه که برای مواقعی که مشکلی پیش اومد مثل فراموش کردن پسورد ،گوگل از این ایمیل استفاده می کنه.ولی اگر ایمیل دیگه ای ندارین می تونین این قسمت رو خالی بزارین.
12-در قیمت بعد شما کشور محل سکونت خودتون (در اینجا ،ایران)رو انتخاب می کنین.در قسمت word Verification شما باید حروفی رو که در شکل می بینید رو در کادر ریز شکل وارد کنید.بزرگ یا کوچک بودن حروف در اینجا اهمیتی نداره.
در آخر با کلیک کردن بر روی I Accept.Create My Account عملیات ثبت تمام می شود.و شما به صفحه خوش آمدگویی وارد می شوید

نوشته شده در تاریخ شنبه 27 مهر 1387    | توسط:    | طبقه بندی:    |
نظرات()